Ékszer Aukció

Ékszer Aukció. Óra és ékszer aukció június 23.: Az egyedi formatervezésnek és kiemelkedő minőségű.

2009. karácsonyi műtárgy és ékszer aukció Pintér Aukciósház
2009. karácsonyi műtárgy és ékszer aukció Pintér Aukciósház from pinteraukcioshaz.hu

Akciós ezüst ékszerek, aranyozott és arany gyűrű, fülbevaló, medál, nyaklánc drágakövekkel, smaragddal, rubinnal, ametiszttel, citrinnel, gyémánttal. Bering, lorus, seiko, esprit, doxa, maserati, longines, rosefild a kiválasztott ékszerekhez, órákhoz tartót, ékszerdobozt is. Az egyedi formatervezésnek és kiemelkedő minőségű.

Az Egyedi Formatervezésnek És Kiemelkedő Minőségű.

Gaura, ania haie, coeur de lion. Akciós ezüst ékszerek, aranyozott és arany gyűrű, fülbevaló, medál, nyaklánc drágakövekkel, smaragddal, rubinnal, ametiszttel, citrinnel, gyémánttal. Forgalmazott ékszer és óra márkák:

Ezüst És Műtárgy Aukció Június 24.:

🚛 ingyenes házhozszállítás 20.000 ft. Élő közvetítéses online aukció árverésre kerülő tételek. Báv ékszer galériában előzetes időpont egyeztetést követően (amennyiben az érvényben lévő kormányrendelet erre lehetőséget biztosít).

Bering, Lorus, Seiko, Esprit, Doxa, Maserati, Longines, Rosefild A Kiválasztott Ékszerekhez, Órákhoz Tartót, Ékszerdobozt Is.

Ékszereink egyedileg, kézzel készülnek és csak szigorú ellenőrzési és hitelesítési folyamat után kerülhetnek vásárlóinkhoz. Az aukció legrégebbi darabjait georg hoefnagel, utazó flamand művész készítette, az ő rajzaiból ismerjük a középkori győrt, kassát, nagyváradot és pozsonyt is. Orosz istenanya ikon ezüst keretben.

31492 Db Hirdetés A(Z) Ékszer Kategóriában | Vásároljon Megbízható Eladóktól A Galéria Savaria Színvonalas Online Piacterén!

Báv art aukciósház és galéria | 2010. Óra és ékszer aukció június 23.: Báv art aukciósház és galéria | 2010.

Villámáras Aukció Érkezett Rá Licit.

Leave a Reply