+26 Antik Ékszer Árverés 2022

+26 Antik Ékszer Árverés 2022. Ékszer fehér aranynak látszó, női gyűrű. 5 10 20 30 50 100.

Licit.hu Antik nagy méretű szegecselt elálló fülű habverőüst, rusztikus
Licit.hu Antik nagy méretű szegecselt elálló fülű habverőüst, rusztikus from www.licit.hu

Antik ékszer, kiegészítő (59) bross,. Ékszer fehér aranynak látszó, női gyűrű. Fekete köves kö 14 karátos jelzett.

Antik Ékszer, Kiegészítő (59) Bross,.

31492 db hirdetés a(z) ékszer kategóriában | vásároljon megbízható eladóktól a galéria savaria színvonalas online piacterén! 100 000 ft 80 000 ft. Az árverés híres márkák és.

A Műkincsszezon Összes Árverési Dátuma.

Gyűjtők boltja, antik bútor, antik festmény, antik porcelán, használt bútor, porcelán étkészlet, porcelán készlet, herendi, zsolnay, régiségek tág köre. Antik, régi gyűrű tg secuiesc, 0,40 kt szines gyemant gyuru,feher aranyba foglalva a gyemant,mellekeltem a x sugar altal keszitet kepet felreertes vege. Árverésen vásárolni izgalmas élmény, és megéri.

5 10 20 30 50 100.

Az axioart.com aukciós naptárában az aktuális árverések időpontjait találja, a kalapács alá kerülő alkotások képes katalógusával. A szecesszió a századforduló nemzetközi stílusirányzata, amely nemcsak a képzőművészetben, hanem az iparművészet és az építészet területén is önálló formanyelvet alakított ki.elnevezése. Aukció a vaszary galériában 2022.

Ügyszám Kategória Megnevezés Leírás Kikiáltási Ár

Webáruházunkon antik könyvek árusításával foglalkozunk! Antik ékszer dobozok,fafaragott antik 2 db. Az igazán sikeres árverés egyik alapfeltétele, az ékszer vagy drágakő magas kvalitásának felismerése és tanúsítása. a magyar.

Online Árverési Feltételeinket Az Alábbi Linkről Töltheti Le:

Fekete köves kö 14 karátos jelzett. Antik ékszer (4030) ásványékszer (2933). Hirdesse meg termékeit gyorsan, egyszerűen, feltöltési díj vagy eladás utáni jutalék fizetése nélkül!.

Leave a Reply