Antik Arany Ékszer Aukció 2022

Antik Arany Ékszer Aukció 2022. 14k antik, szecessziós arany nyakék igazgyöngyökkel és rózsacsiszolású gyémántokkal. Vásárolja meg a galéria savaria online piactéren:

ANTIK ARANY karikagyűrű, 1926as dátum, magyar fémjel Ékszer
ANTIK ARANY karikagyűrű, 1926as dátum, magyar fémjel Ékszer from galeriasavaria.hu

Eldöntheted, hogy gyűrűt, nyakláncot, medált, karkötőt vagy esetleg valami mást szeretnél. Az arany esetében 9, 14 vagy 18 karátos változatokból tudsz választani. 1/2 unciás argor báv aranytömb.

Az Arany Több Száz Éve A Legmeghatározóbb Ékszerkészítésre Alkalmas Anyag.

Keressen vagy adja fel hirdetését most! Nemzetközi kereskedelmi tapasztalatunkat, és szakértő kollégáink tudását. Mind a(z) 5 találat megjelenítve.

Fekete Köves Kö 14 Karátos Jelzett Arany Férfi Gyürű Ékszer Magyar Ékszer Ipari.

Tovább a termékre antik fém arany ozott jézus krisztus (16 cm), 30cm politúrozott feszület, kereszt, korpusz. 5 grammos argor báv aranytömb. Eladás 2 315 000 ft.

100 Grammos Argor Báv Aranytömb.

Antik 14 k arany gyűrű 0,55 ct régi csiszolású gyémánttal. 100 000 ft 80 000 ft. Az arany esetében 9, 14 vagy 18 karátos változatokból tudsz választani.

Órák És Ékszerek | Antik Arany Fülbevalópár

165 000 ft 132 000 ft. Arany fülbevaló korallal és gyönggyel. 14k antik, szecessziós arany nyakék igazgyöngyökkel és rózsacsiszolású gyémántokkal.

Eldöntheted, Hogy Gyűrűt, Nyakláncot, Medált, Karkötőt Vagy Esetleg Valami Mást Szeretnél.

Élő közvetítéses online aukció árverésre kerülő tételek megtekintése:. Több ezer antik arany gyűrű, antik eljegyzési gyűrű, é 1/2 unciás argor báv aranytömb.

Leave a Reply